AG Soft Sakıncalı Listesi

Sakıncalılar listesi programı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü - 113,28 TL
  • Boyut 2,28 MB
  • Version 3.1
  • Dil Türkçe
  • Firma AG Soft
AG Soft Sakıncalı Listesi programı, yeminli mali müşavirler yönelik hazırlanmış bir programdır. Program yeminli mali müşavirlere YMMO ( yeminli mali müşavirler odası ) tarafından yeminli mali müşavirlere excel ortamında hazırlanarak verilen kendilerine ve

AG Soft Sakıncalı Listesi programı, yeminli mali müşavirler yönelik hazırlanmış bir programdır. Program yeminli mali müşavirlere YMMO ( yeminli mali müşavirler odası ) tarafından yeminli mali müşavirlere excel ortamında hazırlanarak verilen kendilerine verilen veri dairesi tarafından işlemler sakıncalı bulunan mükellefleri arama imkanı sunar.

 

YMMO'nun verdiği listelerde saatlerce arama yapmak yerine bu program ile arama işlemlerini dakikalar içerisinde halledebilirsiniz. Program ile sadece işlem yapılması sakıncalı mükellefler değil hakkında olumsuz raporlarda bulunulmuş mükelleflerde yer almaktadır.

 

Not : Programın deneme sürümüdür. Bu sebeple kullanımda veya kullanım süresinde kısıtlamalar ile karşılaşabilirsiniz. Programın lisanslı versiyonunu 113,28 TL ye sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
AG Soft Sakıncalı Listesi indir